Tuning

Za předchozích osmnáct let jsme v koloběžkovém světě posbírali spousty znalostí a mouder.

Desetitisíce naježděných kilometrů, dva tituly mistra světa, nespočet titulů mistra republiky a další medaile z domácích, evropských i světových soutěží, Tour de France a Paříž - Roubaix na koloběžce a letos Giro d´Italia na koloběžce.

Žádný díl nebo koloběžku nepustíme z ruky bez předchozího vyzkoušení a otestování. Horké jehly nepoužíváme, každý díl má svůj důvod a každá custom koloběžka KICKBIKE svůj čas výroby.

 

Stavíme nejraději silniční speciály na rámech Kickbike na zapletených kolech a ověšené italskou klasikou od Campagnola. Sehnat však dovedeme téměř jakýkoliv komponent dle přání a rozpočtu zákazníka. Veškerá zapletená jsou navíc k dispozici jako přední kola. U nás tedy nemusíte kupovat celou sadu (zadní kazeta vám na koloběžce bude k ničemu:).

 

Klademe důraz na poměr cena / výkon. Nebudeme vám nutit ty nejlepší komponenty, pokud sháníte koloběžku na výlety do hospody, a naopak vás potlačíme do toho nejlepšího za přijatelnou cenu, pokud si chcete zazávodit. Nakonec od nás ale vždy dostanete maximální výkon v tom nejlepším dostupném balení.

 

A co je vrcholem našich snažení?

Stroje ze série Ultrapacient Series - koloběžky pro opravdové pacienty. Pro ty, kteří si chtějí třeba jednou za život udělat radost tím, že investují do opravdového skvostu. Do stroje, který si raději pověsí na zeď, aby ho nedej bože někde neškrábli - zn. cenová hladina srovnatelná s kvalitním ojetým vozem nebo pěknou exotickou dovolenou :):)

 

S jakoukoliv poptávkou nás neváhejte kontaktovat na vlasek@kickbikecz.cz nebo tel. 737535664.