Blog

Spouštíme zakázkovou stavbu koloběžek na rámech KICKBIKE

Od jara 2014 nabízíme ojedinělou možnost stavby nebo tuningu koloběžek na rámech KICKBIKE. Kombinace 26x20, 28x20 a silniční stíhačky 28x28 na 65mm i stovkových nábách.

Chcete brzdy SHIMANO, SRAM nebo silniční Record od CAMPAGNOLA? Možnosti jsou téměř neomezené. Co třeba 28x28 na karbonech Zipp 404 nebo na Campě BORA ULTRA TWO DARK a k tomu časovkářské kozy od Dedy?

A umíme i víc, stačí se zeptat ...

Jak probíhá zakázková stavba koloběžek (CUSTOM)?

Velmi jednoduše. Každý má představu o stroji svých snů. My vám ji ztělesníme.

Zakázková stavba koloběžky je v našem podání zejména o komunikaci. Vše začíná telefonátem nebo mailem, kde nám představíte svoji vizi koloběžky - tedy k čemu ji budete používat (silnice, treky, terén), kolik do ní budete chtít přibližně investovat a jak by měla designově vypadat.

Po doladění detailů Vám zašleme první nástřel toho, jak by mohla koloběžka vypadat, a to zejména pokud jde o:

  • její komponenty (vidlice, představec, brzdy, řidítka, brzdové páky, náboje, ráfky nebo zapletená kola, pláště nebo galusky);
  • celkový design - není důležité pouze jak KICKBIKE osadíme, ale také jak bude vypadat. Na vyžádání umíme zařídit též lakování nebo paintbrush. Hodně však vyřeší též správná barevná volba komponentů, omotávky apod.

Vy kritickým okem zhodnotíte, jak by se vám stroj líbil a dále se poradíme, zda třeba nepřeskočit o sadu výše nebo níže (třeba z Ultegry na DURA ACE) nebo jestli vám třeba nebudou sedět více Zippy 303, protože se zrovna chystáte projet Arenbergským lesem při pokus o Paris - Roubaix nebo yvstoupat na Mt. Ventoux.

Budete chtít rovná řidítka. Dobrá, ale co když vás přemluvíme do otočených karbonových koz od Dedy nebo Ritchey? Budete chtít 20" dozadu, ale odoláte nabídce možnosti 590g těžké klasiky od Zippu na galuskách? Přitom stačí přidat na rám jednoduchý duralový adaptér.

Nic není nemožné - naopak, každý stroj, který vyjede z naší dílny do světa, nás bude hřát na duši.

Jak probíhá přestavba koloběžek (TUNING)?

V podstatě úplně stejně jako CUSTOM stavba. Pouze s tím rozdílem, že svůj stroj již máte a chcete ho krapet potunit, aby se za vámi otočila kdejaká cyklistka s mírami 90-60-90.

A jak konkrétně na věc?

První kontakt se svoji představou nejlépe mailem na vlasek@kickbikecz.cz, případně tamtéž telefonicky:737535664 -Honza Vám bude vždy k ruce a vyslechne Vaše nejtajnější tužby (pokud jde o koloběžky samozřejmě, v opačném případě volejte radši svého psychiatra).

Má to nějaký zádrhel?

Nemá:) Některé věci budou možná náročnější na čas, některé na obsah Vaší peněženky, ale nakonec vždy odejdete se strojem, který si skoro radši pověsíte na zeď vedle televize, aby se Vám neošlapal...

Navíc, některé prototypy a novinky můžete vyzkoušet po dohodě na našich speciálech. Přeci jen 28x28 nebo otočená řidítka jsou těžko k uvěření, dokud si je člověk neosahá na vlastní pěst.

Zakončil bych to poučkou jednoho z našich věrných zákazníků, Juraje:

"BIG BOYS NEVER GROW UP, THEY JUST GET BETTER TOYS..."

A my si hrajeme rádi ...

Tým e-kolobezka.cz

 

 

 

 

 

 

Spouštíme zakázkovou stavbu koloběžek na rámech KICKBIKE Spouštíme zakázkovou stavbu koloběžek na rámech KICKBIKE Spouštíme zakázkovou stavbu koloběžek na rámech KICKBIKE Spouštíme zakázkovou stavbu koloběžek na rámech KICKBIKE