O nás

O nás

 

Sedmnáct let uplynulo od doby, kdy jsme si pořídili první koloběžku. Byla jiná doba. Internet byl v plenkách a naším prvním strojem se stal dvanáctipalcový K-bike od Petra Vavruši.

Před šestnácti lety jsme se postavili na start našich prvních koloběžkových závodů ve Vlkově. Na startovní čáře tehdy stálo 25 závodníků.

Před čtrnácti lety jsme se zúčastnili našeho prvního koloběžkového mistrovství světa. Vyhrál ho tehdy Fin Hannu Vierikko, majitel koloběžkové značky KICKBIKE. Po mnoha sklenicích otočených dnem vzhůru jsme se zařadili do jeho koloběžkové rodiny.

Před deseti lety jsme vyhráli první z řady titulů koloběžkových mistrů světa. A začali hledat výzvy další.

Před osmi lety jsme založili portál E-kolobezka.cz. Jeden z prvních e-shopů specializujících se výhradně na koloběžky. Vyrazili jsme do kopců nad Barcelonu, kde jsme na koloběžkách GRAVITY řádili od soumraku do úsvitu. I majitelé GRAVITY se ukázali jako nám velmi podobní lidé.

Před šesti lety jsme se poprvé viděli s Vincentem, který nám představil designové skládačky Xootr. I Vincentovo vidění světa a koloběžkového byznysu nám bylo blízké.

Před čtyřmi lety jsme se pustili do nejšílenějšího koloběžkového projektu historie. Den před cyklisty jsme na koloběžkách absolvovali stý ročník cyklistické Tour de France. Seznámili jsme se přitom s Danem Pilátem, majitelem značky YEDOO, a navázali přitom krásnou spolupráci, která končí vždy na dně sklenky dobrého červeného vína.

Letos se vracíme na silnice s nejtěžším koloběžkovým projektem, který Tour obtížností lehce trumfne. Na koloběžce absolvujeme stý ročník cyklistického Giro d´Italia (www.kickitaly2017.com).

V nohách máme desítky tisíc kilometrů na koloběžkách všech možných značek. Za stroje, které máme v nabídce, ručíme osobní zkušeností. Známe velmi dobře ty, kteří je vyrábějí, nebo s nimi obchodují. A na tom stavíme a budeme stavět.

Nová e-kolobezka.cz spuštěná na jaře 2017 nabízí vše, co jsme se posledních 18 let naučili. A ještě něco více. Spolu s koloběžkami, doplňky a službami přibalíme našim zákazníkům do krabice vždy kousek našeho koloběžkového srdce. Tak ať Vám to jezdí…