Novinky

SPRING SCOOTER CLASSICS

Nultý ročník jarních etapáčků je tu. V březnu a dubnu 2013 se můžete těšit na dva třídenní výlety se závodními vložkami - TOUR ČECHY a TOUR MORAVA ...

Oba podniky se pojedou pod hlavičkou amatérského seriálu Bez pedálů a s přispěním ČSK.

SPRING SCOOTER CLASSICS není závod. Jde o přátelské putování jarní krajinou, kde samotná cesta je cíl. Dopředu budou v itineráři závodu vytyčeny „závodní“ úseky formy vrchařské prémie apod., abychom si užili trochu legrace. V cíli prémie vždy samozřejmě počkáme na posledního a pojedeme dále společně. Prémie budou bodované, aby bylo možné určit konečného „vítěze“ každé z Tour – pojede se o krásný dlouhý puntíkatý dres. Rozumná průměrná rychlost jízdy pro absolvování TOUR je cca 18km/h. Možné je samozřejmě se zúčastnit pouze některé z etap nebo její části.

TOUR ČECHY, 30.3.-1.4.2013 ( Velikonoce )

Celková délka cca 550km provede borce po trase Praha - České Budějovice, České Budějovice - Plzeň (přes Šumavu), Plzeň - Říp (Praha).


Pořadatelem je e-kolobezka.cz - kontakt: vlasek@e-kolobezka.cz

TOUR MORAVA, 19.4.-21.4.2013

je kratším etapáčkem o délce 333km vedoucím po trase Moravská Třebová - Brno, Brno - Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou - Moravská Třebová (Brno).

Pořadatelem je Pavel Legát - kontakt: legat234@seznam.cz

Detailní propozice vydá každá z TOUR s dostatečným předstihem před konáním akce.

Je čas, vydat se na cestu!!!

„Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci.“
Jan Werich

SPRING SCOOTER CLASSICS SPRING SCOOTER CLASSICS SPRING SCOOTER CLASSICS SPRING SCOOTER CLASSICS SPRING SCOOTER CLASSICS