Novinky

Koloběžková sezona se blíží každým dnem

Rok 2013 již je v plném proudu, sníh pomalu mizí a všichni se těší jak malí až osedlají své koloběžky. V letošní sezoně nás čeká mnoho zajímavých koloběžkových podniků a novinek na místě prodejním.

Od konce 80.let se pravidelně koná koloběžková Rollo liga ( www.ceskykolobeh.cz )a nejinak tomu bude i letos! a my Vás budeme o jednotlivých závodech informovat. Na západě Čech vzniká nový seriál koloběžkových amatérských závodů Bez pedálů ( www.bezpedalu.cz )- i v tomto případě Vás informace o závodech neminou.

A v neposlední řadě tu je projekt mezinárodní, jehož cílem je propagace koloběhu po celé Evropě, a to zdolání slavné cyklistické Tour de France po vzoru Josefa Zimovčáka den před cyklisty - samozřejmě na koloběžkách - Kick France 2013 ( www.kickfrance2013.com ). Naši borci již plně trénují a budou pořádat i společné tréninky ( vyjížďky ), takže sledujte stránky i facebook projektu, kde budou tréninky aktualizovány.

K tomu se bude konat nespočet 24hodinových závodů a vznikají další koloběžkářské aktivity - Tour de Čechy, Tour de Morava, nonstop přejezd Hodonín - Aš a mnoho a mnoho dalších.

 

Na našem portále se můžete setkat s novinkami předevšímm od firmy Kickbike! Již teď přijímáme objednávky na nový model Kickbike CrossMAX 20V - jde o krosovou koloběžku, která byla do roku 2011 ve výrobě se zadním 18" kolečkem a nyní se značka Kickbike k tomuto modelu vrací, ale nyní již se zadním 20" kolem ( dostupné barvy budou matně černá a zelená ). Cena 12 700,-.

Dále Vám přineseme vylepšený Kickbike RaceMAX Ultremo Edition - jedná se o RaceMAX 20 s novými koly REMERX Alcyon 28"/20" s 20 dráty a skvělým upínacím systémem, to vše v červeno-černé kombinaci ( jako dárek k tomu obdržíte zdarma originální centrklíč, náhradní nipl a drát a držák ). A jak již sám název napovídá, tato kola jsou chráněna závodními plášti Schwalbe Ultremo ZX, v jejichž útrobách dlí duše Schwalbe SV15 a SV6. Cena 17 990,-.

A pro ty, co si nechtějí kupovat celou koloběžku a mají kutilské choutky, máme samozřejmě i nadále rámy Kickbike MAX ( hliníkové rámy o váze 2,8kg, 20" i 18" ), i rám Sport G4 ( ocelový 18" ), zadní kolečka Kickbike a i právě zmiňovaná plášťová zapletená kola REMERX Alcyon 20" ( http://www.e-kolobezka.cz/cs/doplnky/zapletene-kolo-20-191? ) i 28" ( http://www.e-kolobezka.cz/cs/doplnky/zapletene-kolo-28-192? ).

 

I nadále se snažíme postupně rozšiřovat Vámi potřebné a atypické 18" i 20" pláště Schwalbe Big Apple, Marathon Racer, Durano, Kojak, Ultremo, Mow Joe, Mad Mike a  k nim potřebné duše se silničními i autoventilky.

 

A pro tuto sezonu máme novinku i pro Vás, kteří šetříte nebo si teprve chcete koloběžku "osahat". Spustíme sekci "BAZAR", kde budeme nabízet ojeté či nové lehce poškozené koloběžky Kickbike. Na začátku dubna na Vás budou čekat ojeté koloběžky Kickbike Sport G4, City. Již nyní nabízíme koloběžku Kickbike Sport G4 v oranžové barvě 7100,- a Kickbike CruiseMAX v černé za 9 300,- - obě mají poškozený lak. Rezervace přijímáme již nyní na našem e-mailu info@e-kolobezka.cz.

A pokud budete mít chuť a čas, můžete poprvé v historii tohoto portálu navštívit náš stánek na veletrhu FOR BIKES 2013 v Praze - Letňanech, konaného 5.-7.4.2013.

Sportu zdar a koloběhu zvláště

Váš Team E-kolobezka.cz

 

 

Kickbike CrossMAX 20V v zeleném provedení Kickbike CrossMAX 20D+ ve "stříbře"