Novinky

Evropský týden žen 2011


A tým e-kolobezka.cz nemůže chybět ani letos. Bude rozdávat rady, ale především pak zájemkyně absolvují téměř 20 koloběžkových tréninků. Jeden bude speciální - půldenní výlet do Purkarce po nové cyklostezce podél Vltavy a zpět. Naše tréninky najdete pod názvem koloběh ( možná scootering ).

Centrálním bodem celé akce bude opět Sportovně relaxační areál. Program celé akce je tematicky rozdělen do čtyř kategorií: sport, relaxace, kultura a zdravý životní styl, ve kterých si návštěvnice mohou vybrat mezi desítkami druhů aktivit v rámci každé kategorie. Každá žena si může předem ve speciálním rezervačním systému individuálně navolit týdenní program přesně podle svých představ. Součástí Evropského týdne žen je každoročně také mezinárodní turnaj v softballu. Evropský týden žen myslí i na maminky s dětmi, pro které je po celý týden otevřena mini školka s celodenním programem. Program všech sekcí je v letošním roce rozšířen o nové moderní aktivity, které vám otevřenou další možnosti a vnesou inspiraci do vašeho aktivního života. „Kromě klasických oblíbených aktivit se mohou dámy těšit například na flirt dance, bodyflow, soutěž kadeřníků, výklad karet, laserovou kosmetiku a další“, dodává organizátorka Petra Vojnarová. Kompletní seznam aktivit a informace o registracích najdete na www.tydenzen.cz.  Naplánujte si s námi svůj vysněný týden dovolené!

 

Evropský týden žen 2011 Snímek z loňského Týdne žen při občerstvení Nebude chybět ani oblíbený trenér a několikanásobný medailista z MS v koloběhu pan Jaromír