Novinky

Czech Footbike Team trička

Vážení přátelé,

za necelých 20 dnů to vypukne - 5. MS v koloběhu. Veškerým českým a též slovenským borcům přihlášeným na MS tedy směřuje tento e-mail.

Český svaz koloběhu prostřednictvím Páji Soukupové nabízí oficiální trička českého mančaftu - Czech Footbike Team. Veškeré info k dispozici na http://www.ceskykolobeh.cz/cs/aktuality/oficialni-tricko-ceskeho-kolobezkoveho-mancaftu-pro-ms-je-na-svete-31

Deadline objednávek je 25.7.2012. Tričko je určeno samozřejmě též Čechoslovákům:)

Pokud má někdo z Vás problémy s dopravou nebo naopak nabízí volná místa ve svém automobilu, autobusu, karavanu nebo letadle, nechť kontaktuje info@ceskykolobeh.cz - nabídka a poptávka bude vyvěšena na internetu www.ceskykolobeh.cz. Prozatimní zájemce o flek pro sebe a svůj stroj je Miro Ilovičný ze Slovenska (Myjava).

Na závěr bych Vás všechny velmi rád pozval na slavnostní otevření Ultimátní základny, která bude zřejmě též sloužit jako československý dům na MS. Tato bude vystavěna v kempovém areálu MS. Ve středu 1.7. ve večerních hodinách (bude upřesněno) proběhne uvítací československá party - v případě, že vše dobře dopadne, mělo by být k dispozici občerstvení za ceny lidové a též dobroty z grilu bývalého biomechanika Ultimy, nyní již gurmánského šéfkuchaře Ing. Tlapy.

Všem přeji pevné zdraví v přípravě a těším se na viděnou v Sant Wendelu za oněch necelých dvacet dnů.

3,4 Trhni si nohou

za ČSK
Honza Vlášek

A uveřejňujeme ještě jednu další důležitý komentář celkového vítěze koloběžkové Rollo ligy z let 1989-92 Davida Seemanna:

Co mám vzít s sebou mimo malé kolobky,na které tam budu jako exotické zvířátko? 2.8.mi bude kulatých 50! Úžasný,tak si to MS dávám jako dárek. Milerád Vás všechny pohostím. Daviďas