Koloběžka pro děti i dospělé Yedoo Rodstr
Koloběžka pro děti i dospělé Yedoo Rodstr Koloběžka pro děti i dospělé Yedoo Rodstr Koloběžka pro děti i dospělé Yedoo Rodstr Koloběžka pro děti i dospělé Yedoo Rodstr

YEDOO RODSTR

Koloběžka nejen do města

Kupujete dárky pro své druhé, které si chcete užít i Vy sami? RODSTR je přesně něco pro Vás. Koloběžka pro děti, na které se do sytosti vyřádí i dospělý.

Hledáte koloběžku pro svou ratoslest, ale zároveň chcete cítit vítr ve svých vlasech? Pro tatínky i maminky, pro teenagery. RODSTR je připraven pro snadnou montáž blatníků, držák lahve i integrovaný stojánek.  A samozřejmě pro řadu dalších praktických i stylových doplňků (brašny, košíky, lahve...). Určitě Vás potěší užší stavba předního i zadního kola o šířce 74mm. RODSTR se vejde vždycky všude, na chodník, do kufru od auta i do nabitého programu.....A Vaši psí miláčci budou také spokojení. Jen doporučujeme pro menší rasy, které netahají, ale chtějí se aktivně venčit.

Cena koloběžky je v nesloženém stavu, tedy v přepravní krabici. Při vybalení, smontování a seřízení koloběžky si účtujeme částku 600,- vč. DPH.

Parametry

RámYEDOO ALLOY
Kola20"/16“
Pneu předníKENDA 20
Pneu zadníKENDA 16
Brzdy2x"V"-TEKTRO alloy
Výška řidítek92/98cm
Celková délka150cm
RáfkyHliníkové
Délka nášlapu40cm
Výška nášlapu7,7-9,7cm
Nosnost150kg
Váha7,4kg