Treková ocelová koloběžka Kickbike Sport G4
Treková ocelová koloběžka Kickbike Sport G4 Treková ocelová koloběžka Kickbike Sport G4 Treková ocelová koloběžka Kickbike Sport G4 Treková ocelová koloběžka Kickbike Sport G4 Treková ocelová koloběžka Kickbike Sport G4 detail stupátka Treková ocelová koloběžka Kickbike Sport G4 s nastavitelným představcem Treková ocelová koloběžka Kickbike Sport G4 detail zadního kola Treková ocelová koloběžka Kickbike Sport G4  a praktické blatníky v ceně koloběžky Treková ocelová koloběžka Kickbike Sport G4 s předním blatníkem v ceně Treková ocelová koloběžka Kickbike Sport G4 parametry

KICKBIKE SPORT G4

Univerzální stroj na silnici i mimo ni

Elegantní a originální dopravní prostředek na všechny povrchy, pro váš aktivní odpočinek, zábavu, jízdu po městě či na delší výlety.

SPORT G4 je dlouhodobě nejoblíbenější model koloběžky KICKBIKE, a to pro svou všestrannost a široké využití. Sháníte elegantní a originální dopravní prostředek na všechny povrchy, pro Váš aktivní odpočinek, zábavu, jízdu po městě či na delší výlety? Nemůžete si vybrat lépe! Lety prověřená treková koloběžka na ocelovém rámu v poměru kol 28"x18".

Jako všechny modely značky KICKBIKE dodáváme koloběžku včetně blatníků v ceně.


Barva: Matně černá, jasně červená, oranžová (Dutch Orange), modrá

Příslušenství v ceně: 2 V-brzdy, přední a zadní blatník, stojánek, odrazky, zvonek, sada montážního nářadí

Parametry

RámKickbike G4 ocelový rám 3,4kg, integrované stupátko
Kola28"/18“
Pneu přední28 (700x35C)
Pneu zadní18x1.75
Výška řidítek85/98cm
Celková délka172cm
Rozvor náprav117cm
RáfkyHliníkové
Délka nášlapu38cm
Výška nášlapu7-9.5cm
Šířka nášlapu11cm
Nosnost120kg
Váha9.9kg