Víceúčelová silniční koloběžka  KICKBIKE RACE MAX 28 K.O. z poloprofilu s černými řídítky o šířce 580mm
Víceúčelová silniční koloběžka  KICKBIKE RACE MAX 28 K.O. z poloprofilu s černými řídítky o šířce 580mm Víceúčelová silniční koloběžka KICKBIKE RACE MAX 28 K.O. - detail černých řídítek o šířce 580mm Víceúčelová silniční koloběžka KICKBIKE RACE MAX 28 K.O. - detail karbonové vidlice TRIGON, hlavového složení TAPERED a brzd SHIMANO SORA Víceúčelová silniční koloběžka KICKBIKE RACE MAX 28 K.O. detail hlavového složení, vidlice TRIGON a přední brzdy SHIMANO SORA Víceúčelová silniční koloběžka KICKBIKE RACE MAX 28 K.O. detail konce stupátka se zadním kolem a brzdou SHIMANO SORA Víceúčelová silniční koloběžka KICKBIKE RACE MAX 28 K.O. - stupátko s protiskluzovou páskou

KICKBIKE RACE MAX 28 K.O.

Víceúčelová silniční koloběžka 28x28 se závodními ambicemi

Limitovaná edice silničních koloběžek KICKBIKE s vynikajícím poměrem cena/výkon

Velká kola jsou Váš sen? Tušíte, že Vám sériovka nestačí? Na speciální stavbu nemáte rozpočet?

Dali jsme hlavy dohromady s Láďou Bartůňkem z Koloběžek Brandýs a jako výsledek naší spolupráce máme pro Vás tuto limitovanou edici KICKBIKE RACE MAX 28 K.O.

Celková váha stroje, který je postaven na hliníkovém rámu třetí generace RACE MAX 28, je 7,61kg.

Jde nám o váhu a použitelnost koloběžky pro závody i výlety. Proto jsme ji osadili karbonovou vidlicí TRIGON RC61 s hliníkový krkem a především hlavovým složením TAPERED 1 1/8-1 1/5, které které je v cyklistickém světě dávno standardem, ale v tom koloběžkovém se ještě tolik nepoužívá. Tuhost sestavy rám-vidlice je však při zachování stejné váhy o 20% vyšší. To má za následek menší průhyb - lepší průchodnost na rozbitém asfaltu i při velkém pohybovém úsilí jezdce.

Kola tvoří holandský ráfek Ryde Edge R25, náboj BITEX a dráty SAPIM.

Volba plášťů padla na Continental GrandPRIX s kevlarovou patkou a neskutečným 180TPI, tzn., že pláště jsou až třikrát odolnější než jiné.

Kokpit, neboli řídící jednotku koloběžky, jsme složili od jedné firmy, a to PELL'S - hliníkový představec RX67OV o délce 100 mm s průměrem 31,6 mm (na požádání lze vyměnit za 120mm představec). Hliníková, dvakrát zeslabovaná řídítka XR64 o šířce 640 mm v bílém provedení, nebo 580 mm v černém. Řídítka dodáváme s příjemnými pěnovosilikonovými gripy.

Koloběžka je dostupná s černým kokpitem.

Na žádost lze přidat rovněž rohy PELL´S.

Kdo jezdí rychle, potřebuje i spolehlivě brzdit. Nechtěli jsme míchat jablka s hruškami, tedy míchat brzdy s brzdovými pákami od různých značek. Proto jsme se rozhodli pro řadu SORA od firmy SHIMANO. Funkčnost zajištěna za dodržení velmi rozumných cenových a váhových parametrů.
Nic lepšího jsme do ceny 17.990,- Kč vměstnat nedokázali. Ta koloběžka je narvaná kvalitou k prasknutí.
Váš tým KICKBIKE a Láďa Bartůněk z KOLOBĚŽKY BRANDÝS.

1
+ -
Cena s DPH
17.990 Kč poštovné zdarma

Parametry

RámRACE MAX 28
Hlavové složeníTapered, 1 1/8-1 1/5
VidliceTRIGON RC61 - karbonová s tapered hlinikovým krkem
RáfkyRyde Edge R25 (výška 25 mm)
NábojBITEX s průmyslovými ložisky
DrátySAPIM
Plášť2x Continental GrandPRIX s kevlarovou patkou, 25mm, 180TPI
Brzdy2x silniční SHIMANO SORA
Brzdové páky2x SHIMANO SORA
PředstavecHliníkový PELL'S RX67OV, délka 100mm, průměr 31,6mm
ŘídítkaHliníková PELL'S XR64, dvakrát zeslabovaná, 640mm bílá, 580mm černá
GripySilikonová pěna
Váha7,61kg