Městská hliníková koloběžka Kickbike Cruise MAX 20
Městská hliníková koloběžka Kickbike Cruise MAX 20 Městská hliníková koloběžka Kickbike Cruise MAX 20 Městská hliníková koloběžka Kickbike Cruise MAX 20 černá z profilu Městská hliníková koloběžka Kickbike Cruise MAX 20 modrá z profilu Městská hliníková koloběžka Kickbike Cruise MAX 20 parametry

KICKBIKE CRUISE MAX 20

Parádní cestovní stroj a král cyklostezek

Hliníkový rám, stylová vlaštovková řidítka a balonové pláště Schwalbe Big Apple Vám zaručí skvostné povození na lehoučké a designově vytříbené koloběžce Kickbike Cruise MAX.

Hliníkový rám, stylová vlaštovková řidítka a balonové pláště Schwalbe Big Apple Vám zaručí skvostné povození na lehoučké a designově vytříbené koloběžce - Kickbike Cruise MAX.

Vyzkoušejte tohoto plážového povaleče a primadonu všech cyklostezek. Ideální povození po městě! Balonové pláště fantasticky tlumí veškeré nerovnosti (kočičí hlavy ve městě) a příjemně při jízdě pruží. Se svými širokým koly zvládne i rekreační tažení psem. Jednoduchou přestavbou - obutím na pláště Schwalbe Black Jack a výměnou řidítek za rovná - získáte lehkou dynamickou koloběžku, která se nebojí ani lehkého terénu.

Barva: Modrá, matně černá

Příslušenství v ceně: 2 V-brzda, přední i zadní blatník, stojánek, zvonek, odrazky 

Parametry

RámKickbike MAX hliníkový 2.8kg, integrované stupátko
Kola26“/20“
Pneu předníKenda Flame
Pneu zadníKenda Flame
Výška řidítek88/107 cm
Celková délka161 cm
Rozvor náprav117 cm
RáfkyHliníkové
Délka nášlapu38cm
Výška nášlapu8,5-11cm
Šířka nášlapu11cm
Nosnost120kg
Váha9.5kg

VIDEO