Krosová koloběžka KICKBIKE CROSS FIX z poloprofilu
Krosová koloběžka KICKBIKE CROSS FIX z poloprofilu Krosová koloběžka KICKBIKE CROSS FIX z profilu Krosová koloběžka KICKBIKE CROSS FIX detail rámu Krosová koloběžka KICKBIKE CROSS FIX detail řidítek Krosová koloběžka KICKBIKE CROSS FIX detail zadního kolečka Krosová koloběžka KICKBIKE CROSS FIX detail zadní vidlice Krosová koloběžka KICKBIKE CROSS FIX detail stupátka, pohled od zadního kolečka Krosová koloběžka KICKBIKE CROSS FIX detail pevné vidlice Krosová koloběžka KICKBIKE CROSS FIX detail stojánku Krosová koloběžka KICKBIKE CROSS FIX detail řidítek se zvonkem Krosová koloběžka KICKBIKE CROSS FIX detail přední brzdy Krosová koloběžka KICKBIKE CROSS FIX detail bowdenu zadní brzdy

KICKBIKE CROSS FIX 26"

Specialista pro pejskaře, začínající mushery a lidi, co rádi jezdí terénem

Je to tady! Krosová koloběžka KICKBIKE CROSS FIX je koloběžka pro milovníky jízdy terénem, či lesem, ale hlavně pro pejskaře.

Konečně! Vývoj koloběžkových strojů je k nezastavení a KICKBIKE jde ruku v ruce se špičkovými závodníky nejen v silničním koloběhu, nýbrž i v tom pejskařském, mushingu. Závoďáci se psy jezdí převážně s pevnou vidlicí a také začátečníci přicházejí na chuť lehkým, obratným koloběžkám s touto vidlicí, která je tuhá a při jízdě tak zbytečně nepřicházíte o energii vloženou do odrazu.

Model CROSS FIX je elegantní a s minimalistickým designem, kde není nic navíc.

Mechanické diskové brzdy SHIMANO BR-M375 v kombinaci s krosovými plášti Kenda Small Block Eight zajistí optimální brzdný účinek koloběžky téměř v jakýchkoliv podmínkách.

Otočením představce můžete upravit výšku řídítek a tak tato krosová koloběžka není zapovězená ani lidem menšího vzrůstu.

Koloběžka má samozřejmě možnost dvojího uchycení zadní kola (můžete upravit výšku stupátka až o 2.5cm) a je automaticky dodávána s blatníky (přední plastový, zadní ocelový s odrazkou), stojánkem, odrazkami, pumpičkou a montážním balením.

Neváhejte a hurá do přírody!

Při koupi této koloběžky Vám nabízíme 15% slevu na adaptér na psy od firmy KAINPO a další produkty této značky. Sleva se dá uplatnit při expedici spolu s koloběžkou, kdy ušetříte i za poštovné.

1
+ -
Cena s DPH
13.900 Kč poštovné zdarma

Parametry

RámKickbike MAX hliníkový 2.8kg, integrované stupátko
Kola26“/20“ se 70mm zadním nábojem
Pneu předníKenda Small Block Eight 26x2.10
Pneu zadníKenda Small Block Eight 20x2.10
BrzdyMechanické kotoučové SHIMANO BR-M375
Výška nášlapu7-9.5 cm
VidlicePevná hliníková
Nosnost120 kg
Váha9.7 kg (bez blatníků)
BarvaPerleťově bílá, matně černá

VIDEO