Musherská a závodní koloběžka KICKBIKE CROSS 29er - profil
Musherská a závodní koloběžka KICKBIKE CROSS 29er - profil Musherská a závodní koloběžka KICKBIKE CROSS 29er - poloprofil Musherská a závodní koloběžka KICKBIKE CROSS 29er - detail tapered hlavového složení a karbonové vidlice Musherská a závodní koloběžka KICKBIKE CROSS 29er - parametry

KICKBIKE CROSS 29er černá

Koloběžka 29x26 pro aktivní mushery

Mushingový skvost, který je nejen pekelně lehký a rychlý, ale zároveň si s ním můžete perfektně zajezdit v lese bez psa.

Kickbike Vám představuje sériový skvost do terénu! Koloběžku, která protáhne pořádně nejen Vás, ale i Vaše psy. S prototypem tohoto modelu CROSS 29er získal loni na ME v mushingu v kategorii DS2 (koloběžka se dvěma psy) finský borec Pekka Jurvelin evropské zlato.

Koloběžka zaujme lehkým hliníkovým rámem, který znáte již ze závodního silničního provedení, hydraulickými brzdami a přední pevnou karbonovou vidlicí, která v terénu velice příjemně pruží a tlumí tak nárazy.

Hlavové složení je moderní tapered 1 1/8 - 1 1/5, které pomůže tuhosti a pevnosti rámu a vidlice.

Při koupi této koloběžky Vám nabízíme 15% slevu na adaptér na psy od firmy KAINPO a další produkty této značky. Sleva se dá uplatnit při expedici spolu s koloběžkou, kdy ušetříte i za poštovné.

Ideální koloběžka pro mushery a pro ty, kteří nedbají terénu, v kterém jedou!!

Barva: Matně černá

1
+ -
Cena s DPH
23.990 Kč poštovné zdarma