SILNIČNÍ KOLOBĚŽKA KICKBIKE RACE MAX 20 K.O. z poloprofilu - limitovaná edice oblíbeného modelu
SILNIČNÍ KOLOBĚŽKA KICKBIKE RACE MAX 20 K.O. z poloprofilu - limitovaná edice oblíbeného modelu SILNIČNÍ KOLOBĚŽKA KICKBIKE RACE MAX 20 K.O. z profilu - limitovaná edice oblíbeného modelu SILNIČNÍ KOLOBĚŽKA KICKBIKE RACE MAX 20 K.O. - detail přední brzdy SHIMANO DEORE Silniční koloběžka KICKBIKE RACE MAX 20 K.O. - limitovaná edice oblíbeného modelu - karbonová krosová vidlice FORCE a plášť Continental Grand PRIX s vysokým TPI.jpg Silniční koloběžka KICKBIKE RACE MAX 20 K.O. - limitovaná edice oblíbeného modelu - představec a řídítka PELL'S.jpg Silniční koloběžka KICKBIKE RACE MAX 20 K.O. - limitovaná edice oblíbeného modelu - zadní vidlice a stupátko.jpg

KICKBIKE RACE MAX 20 K.O.

Víceúčelová silniční koloběžka 28x20 s cestovatelskými a výletními ambicemi

Limitovaná edice silničních koloběžek KICKBIKE s vynikajícím poměrem cena/výkon

Chcete lehký univerzál a tušíte, že Vám sériovka nestačí? Nejde Vám o gramy ale o pohodlí při jízdě?
Dali jsme hlavy dohromady s Láďou Bartůňkem z Koloběžek Brandýs a jako výsledek naší spolupráce máme pro Vás tuto limitovanou edici KICKBIKE RACE MAX 20 K.O..
Jde nám o použitelnost koloběžky pro výlety, aniž byste museli řešit, zda jedete po silnici nebo po polní cestě. Proto jsme ji osadili karbonovou vidlicí FORCE CROSS s hliníkový krkem a plášti Continental GRAND PRIX 4000sII na předním a Continental CONTACT SPEED na zadním kole. Volba šířky pláště je jasná - 28mm.
Přední kolo tvoří holandský ráfek Ryde Edge R25, náboj BITEX a dráty SAPIM a zadní kickbiková klasika ALEXRIMS a náboj KICKBIKE.
Kokpit jsme složili od jedné firmy, a to PELL'S - hliníkový představec RX67OV o délce 100 mm s průměrem 31,6 mm (na požádání lze vyměnit za 120mm představec). Hliníková, dvakrát zeslabovaná řídítka XR64 o šířce 580 mm v černém.
"Káóčko" dodáváme s příjemnými pěnovosilikonovými gripy. Na žádost lze přidat rovněž rohy PELL´S - 3D ERGO (bílé, černé) nebo LITE (stříbrné).
Vzhledem k určení koloběžky jsme zachovali véčkové brzdy vpředu i vzadu a vsadili na řadu DEORE od firmy SHIMANO. Funkčnost zajištěna za dodržení velmi rozumných cenových a váhových parametrů.
Váš tým KICKBIKE a Láďa Bartůněk z KOLOBĚŽKY BRANDÝS.

1
+ -
Cena s DPH
16.990 Kč

Parametry

RámRACE MAX 20
Hlavové složeníSemiintegrované1 1/8
VidliceFORCE CROSS - karbonová s hlinikovým krkem
RáfkyRyde Edge R25 (výška 25 mm)
NábojBITEX s průmyslovými ložisky
DrátySAPIM
Plášť PŘEDNÍContinental GRAND PRIX 4000sII, 28-622
Plášť ZADNÍContinental Contakt SPEED, 28-406, 20x1.1
Brzdy2x "V"-BRAKE SHIMANO DEORE
Brzdové páky2x SHIMANO DEORE
PředstavecHliníkový PELL'S RX67OV, délka 100mm, průměr 31,6mm
ŘídítkaHliníková PELL'S XR64, dvakrát zeslabovaná, 580mm černá
GripySilikonová pěna
Váha7,25kg