Blog

ULTIMA OPEN 2011 - 1. ročník mače na 800m

Včera se na stadionu ASK SLAVIA Praha uskutečnil 1. ročník Otevřeného mistrovství Ultimy na 800m. Za potlesku zaplněných tribun vyhrál pan Jan. Přinášíme video z akce...

Kvalitní pole se postavilo na start mače na dištanc 800m. Čtyřem domácím borcům se postavily bratři Kadleců a kája Cvalín z PSP KK Plzeň a Alois Onderka z Kidokai Jablonec.

Po napínavém průběhu bašta Ultimy nepadla a z premierového titulu se radoval pan Jan, druhý dojel pan Jaromír a třetí Lojza Onderka.

ULTIMA OPEN 2011 - 1. ročník mače na 800m Pan Jaromír těsně před startem Borci před startem - ovál zatím patřil atletům Pana Lišku přišel povzbudit i jeho synovec a testovací koloběžkář Šíma Liška Po 100m se z drah sjíždělo k mantinelu a nejvýhodnější první pozici si jistil pan Jan Pan Jaromír mu ale dýchal na záda Pan Jaroslav útočil ze zadních pozic Přes veškeré úsilí skončil pan Liška hluboko v poli poražených! I když v koloběhu je jen vítězů. A o tomto závodu to platilo dvojnásob! Nástup pana Jaromíra ve druhém okruhu - pan Jan ale taktickým manévrem prvenství uhájil! Příští rok se pokusíme opět sejít u druhého ULTIMA OPEN! Debata o pocitech z mače a zasloužené doplnění tekutin